גני הילדים

גני טל בנות

בגני טל ילדות שע"י ישיבת כוכב השחר לומדים עשרות ילדי חמד בשלושה גנים לעת עתה.
הגנים הוקמו מתוך תפילה וצפייה להשקות את השתילים הצעירים במים חיים של אהבה – אהבת ה', אהבת ישראל, אהבת התורה ואהבת ארץ ישראל – שכולם אח.

הצוות החינוכי משקיע מאמצים רבים ע"מ לתת לכל ילד את המזון המיוחד לו ומשום כך משתדלים מאוד לשמור על מספר מאוזן של ילדים בכל גן.

את הגנים מלווה "רב הגנים" המלמד את הילדים תורה על הסדר, מלמדם אותיות וקריאה (באופן פרטני), הלכות, הכנה לחגים ועוד. הרב יוצר אוירת לימוד נעימה ושמחה תוך שירים וריקודים בהתלהבות קודש. (כתוספת מהצד, ליצירת קשר בריא עם הילדים ועל מנת להעשיר את עולמם – הרב אף עובד עם הילדים בגינה שהם מכינים ומלמדם נגרות).

הגננות, הסייעות וההנהלה – שמחים מאוד להיות חלק מצוות שלם שמאמין במלאכת קודש זו ורואה בה שליחות חשובה לדורנו!
והכל מלווה בתפילה עמוקה שהגיל הרך, שהוא יסוד הכל, יהא מלא טללי-ילדות טהורה ומתוכו יצמחו גידולי פאר, נוער ומבוגרים, שמאירים את העולם בתורה ומעשים טובים ומביאים ברכה לישראל קדושים על אדמת קודש.

תלמוד תורה

לא הביישן למד ולא הקפדן מלמד
תלמוד התורה הוא אחד המיזמים המקסימים והפורחים של היישוב. הלימודים מגילאי גן עד כיתה ח, לבנים ובנות ומשתתפים בו כ- 300 ילדים. הלימוד הוא חוויתי ומהנה, ועם הרבה נשמה. הילדים נהנים פעילויות מגוונות במהלך השנה, סדנאות, הצגות סיורים ועונגי שבת עם המלמדים, על האש, קומזיצים ומבצעים לרוב. את תפקידי המלמדים מאיישים אברכי ובוגרי הישיבה ונשותיהם, במסירות ובחמימות. חומר הלימודים מובנה ומותאם לתוכנית בית הספר ובליווי צמוד של מרא דאתרא וראש הישיבה הרב אוהד קרקובר.

ישיבה קטנה

ישיבת "ארחות מרדכי" הינה ישיבה קטנה-ציונית, אשר קמה בכוכב השחר שבבנימין.

הישיבה מיועדת לנערים בכיתות ט' –יב' המעוניינים לגדול בתורה ולהקדיש את זמנם וכישרונם בימי הנעורים לעמלה וקנינה של תורה מתוך שמחה ודיבוק חברים!

תכנית הלימוד בישיבה בנויה לכניסה מודרגת לגמרא בעיון ובבקיאות. תחילה במסכתות מסדר מועד ובהמשך בסדר נשים ונזיקין, תוך דגש על חזרה והשלמה של הנלמד בשנות הת"ת בתנ"ך ובמשנה ובקנינם. בישיבה תכנית מקיפה גם ללימודי משנה הלכה אמונה ומוסר.

הישיבה מחנכת לאורו של הרב מרדכי אליהו זצוק"ל בשקידתו ושמחתו בלימוד התורה, באצילותו וחסידותו הרוממה, במידותיו התרומיות, ובחיבורו לכל חלקי התורה העם והארץ.
אנו מאמינים שהישיבה הינה קרן אור ותשובה אמיתית לקשיים הגדולים הקיימים היום בלימוד הגמרא בפרט ובחינוך בכלל בקרב הנוער.

ש' להקמת הישיבה
רבנים ואנשי צוות
תלמידים
ילדים

ארועים 

בואו להתרגש ביחד איתנו מארועים וציוני דרך בחיי הישיבה

תמונות

מארועים אחרונים